мой заказ
» Як працює електронний авіаквиткок?

Як працює електронний авіаквиткок?

 Електронний авіаквитк є аналогом звичайного. Головна відмінність - у формі. По суті, це інформація про пасажира і майбутніх перельоті, що зберігається на сервері авіакомпанії. Після того, як Ви купили авіаквитки, досить пред'явити при реєстрації маршрут-квитанцію, отриману поштою, і посвідчення особи, використане при покупці (паспорт або закордонний паспорт). Якщо електронний авіаквитка оплачений за допомогою пластикової картки, то, можливо, в Деяких авіакомпанії буде потрібно пред'явити і її, як додатковий захід безпеки. Після пошуку авіаквитка і подальшого його придбання, на Вашу електронну пошту прийде лист від авіакомпанії, в якому буде міститися маршрут-квитанція. Це документ, який є аналогом звичайного авіаквитка, Який містить всю Необхідну інформацію про переліт. Маршрут-квитанцію завжди можна роздрукувати на самому звичайному принтері, тому варто НЕ видаляти лист авіакомпанії до кінця повернення додому. Варто відзначити, що деякі російські та зарубіжні організації рекомендують зберігати маршрут-квитанції протягом всієї поїздки, так як вона, по суті, є і підтвердженням наявності зворотного квитка.

У чому переваги електронного авіаквитка?

Будучи аналогом звичайного, електронний авіаквитка має ряд переваг. Це не тільки економія часу і сил. Скориставшись сервісом пошуку авіаквитків Avia Kiev ua, Ви зможете одноразово Отримати відразу кілька пропозицій і вибрати Найбільш вигідною. Таким чином, ціна переліт стане нижче. Крім того, слід зазначити, що електронний авіаквитка найчастіше дешевше звичайного. Ще однією перевагою стане високий ступінь безпеки: його неможливо втратити, зіпсувати, вкрасти або підробити. Ви завжди можете роздрукувати ще одну маршрут-квитанцію, так як вся інформація про Вас зберігається на серверах авіакомпанії. У цьому - ще один плюс електронного авіаквитка: він дозволяє проходить реєстрацію на рейс самостійно, в Спеціальних касах саморегистрации (або на сайті авіакомпанії). Необхідно відзначити, що він надає пасажиру той же права і можливості, що і квиток звичайний. Електронний авіаквитка також можна брониров заздалегідь.

Як замовити електронний авіаквиток?

Як замовити електронний авіаквиток Щоб провести пошук авіаквитка на ресурсі Avia Kiev ua, необхідно заповнити форму запиту, вказав пункти вильоту і посадки, передбачувану дату переліт, а так само очікувана кількість пасажирів (якщо, наприклад, Ви летите не один). Отримавши знайдені варіанти і Вибравши Найбільш відповідний, кожен може перейти безпосередньо на сайт авіакомпанії. Саме там Ви бронюю і купуєте квиток. Важливо відзначити, що необхідно вказувати діючі телефон та адресу електронної пошти, адже саме по ним з Вами будуть зв'язуватися працівники авіакомпанії, щоб підтвердити факт покупки / бронювання або при необхідності уточнення деталей замовлення. Після отримання електронного листа від авіакомпанії, необхідно роздрукувати на принтері маршрут-квитанцію (зазвичай, це лист формату А4), яка прикріплена до листа. Пред'явивши її та посвідчення особи, Ви зможете легко пройти реєстрацію на рейс. Буває так, що електронні авіаквитки використовуються не тільки при особистих польотів, але і у відрядженнях, службових поїздках і т.д. В такому випадку, необхідно зберегти у себе маршрут-квитанцію, посадковий талон і фіскальний чек, щоб передати їх в бухгалтерію своєї організації для відшкодування витрат.

Avia Kiev ua - актуальні ціни на авіаквитки

Avia Kiev ua - актуальні ціни на авіаквитки Якщо Ви вирішили купити авіаквитки за допомогою ресурсу Avia Kiev ua, то можете бути впевненими в тому, що ціна, заявлена ??у нас, є ціною, заявленою авіакомпанією. Сервіс займається НЕ перепродажем, а пошуком пропозицій, а значить, виключена можливість дилерської маржі. Служби Avia Kiev ua постійно оновлюють дані з сайтів авіакомпаній, що дозволяє Надавати кожному відвідувачу тільки актуальну інформацію. Можливі ситуації, коли броніруемих квитків в авіакомпанії вже немає (що дуже рідко). В такому випадку, авіакомпанія або дилерська організація нададуть пропозицію, мінімально відрізняється від обраного до цього Вами.

Avia Kiev ua - сучасний сервіс організації перельотів

Використовуючи сервіс Avia Kiev ua для пошуку авіаквитків, Ви зможете швидко скласти графік пересування світом, підібрати оптимальні маршрути, підрахувати майбутні витрати і звести їх до мінімуму. Крім того, на Avia Kiev ua можна легко знайти інформацію про акції або розпродажі авіакомпаній. Для цього достатньо перейти в розділ спецпропозицій, і Ви зможете придбати квиток не просто дешевше звичайного, а з дуже помітною знижкою. Avia Kiev ua - це ресурс, що дозволяє кожному вирішити проблему організації переліт з мінімальними витратами часу і сил. Не потрібно простоювати в черзі, їхати за квитками в авіакаси, по авіакомпаніям, намагаючись знайти вигідну пропозицію. Все це - вже тут, на Avia Kiev ua.